گروه تولیدی صاف

گروه تولیدی صاف فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با تولید محصولات بهداشتی و تاسیساتی ساختمان شروع کرده و در تمامی این دوران تلاش نموده تا در بین برترینها بهترین باشد. ماموریت ما تولید محصولات بهداشتی و تاسیساتی ساختمان در گروه های مختلف با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و بالاترین متدهای تولید می باشد، به طوری که مهم ترین هدف خود را تولید کالای با کیفیت قرار داده و از این رو با شعار “صاف در امتداد کیفیت” این هدف را به پیش می برد و این را در حالی برای خود سرلوحه و منشور قرار داده که رعایت حقوق مشتریان را در راس این هدف بزرگ گنجانده بدین معنی که مشتری بتواند با صرف حداقل هرینه با کیفیت ترین کالا را خریداری نماید.

خط مشی

رضایتمندی مشتری یا مشتری مداری : گروه تولیدی صاف مشتری را ولی نعمت و رئیس خود میداند از این رو رضایتمندی او را موفقیت و سربلندی خود در ارائه بهترین خدمات میداند .

نوآوری و خلاقیت

صاف با ایجاد واحدهای تحقیقاتی و  مطالعه بر روی کالاهای روز موجود در بازار سعی نموده با استفاده از دستگاههای صنعتی پیشرفته کالاهایی را تولید نماید که عیوب کالاهای قبلی را از نظر فنی و کیفی برطرف کرده ، و یک محصول بدون عیب و باکیفیت بالاتر تولید کند . همچنین صاف سعی نموده برای رفع نیازهای مشتریان با ایجاد  لابراتوار تخصصی و مطالعاتی گامهای اساسی در جهت طراحی و تولید کالاهای جدیدتر ، با دوام تر و مناسب با سلایق بردارد .

تولیدات مجموعه صاف

گروه صاف طی مدتی کوتاه از فعالیت مستمر و موفق خود مبادرت به تولید چند گروه مختلف از کالاهای ساختمانی نموده که عبارتند از:

1)  تولید انواع سیفون در طرحهای گوناگون جهت مصارف مختلف که از بهترین مواد پلی پروپیلن جهت تولید بدنه و استیل 304 جهت تولید تشتک زیرآب و پیچ زیرآب استفاده شده است .

2)  تولید انواع شیلنگهای دو سر مهره تاسیساتی در ابعاد و اندازه های مختلف با مهره  برنجی در سایز 4/3 . 2/1 . 8/3 با تیوپهای از جنس مواد ( ای . پی . دی . ام  )  و ( Pex)مرغوب و روکش تمام استیل 304

3)  تولید مغزی برنجی جهت مصرف در شیرآلات بهداشتی که از شمشهای مرغوب استروژن  ،  تراش داده شده و مونتاژ می شود .

4)  تولید علم یونیکا در دو مدل با مواد اولیه بسیار مرغوب و طراحی جدید و منحصر به فرد با یهترین بسته بندی

5)  تولید فلاش تانک 10 لیتری با کیفیت بالا  ( دارای نشان استاندارد )  و ضمانت 10 ساله .

6)  تولید انواع شیلنگ توالت فلزی و پلاستیکی با استفاده از بهترین مواد اولیه و بسته بندی مرغوب .

7)  تولید انواع بست های گالوانیزه ،  مخصوص لوله های گاز و آب در سایزهای متنوع (1/2 الی 4 اینچ )  .

8)  شیلنگ آب تهیه شده از مواد نو (PVC) در سایزهای   .4/11  , 1 ,  4/3 , 2/1

همین حالا تماس بگیرید
بازگشت به بالا